Zasypianie w swoim pokoju

Myślałam, że to będzie cała, wielka wyprawa z tym zasypianiem w osobnym pokoju. W końcu od urodzenia spał w naszej sypialni.

Pokój urządzaliśmy etapami i razem z Małpiszonem po kolei przenosiliśmy tam jego zabawki mówiąc mu, że teraz będą mieszkać w tym pokoiku, bo to jest od teraz jego pokoik. W końcu jak już stało łóżeczko w dzień, razem z Małpiszonem kładliśmy tam spać jego przytulanki. Po kilku dniach powiedzieliśmy małemu, że teraz może już w dzień spać na swoim nowym łóżeczku.
Troszkę protestował ale tak bardziej chyba dla zasady. Kilku dni potrzebował aby się przyzwyczaić i później już sam kładł się u siebie. Ponad dwa tygodnie już w dzień sypiał w swoim pokoju gdy stwierdziliśmy, że zaczniemy go przygotowywać do spania tam również w nocy.

A tu niespodzianka, któregoś wieczoru kładziemy go spać w łóżeczku, w naszej sypialni  a Małpiszon zaczyna marudzić, wstawać itp. W końcu nie wytrzymałam i pytam co on chce. To on szybko wziął swoją przytulankę i poszedł się położyć do swojego pokoju. I tak już pozostało.
Po jakimś miesiącu miał wprawdzie mały kryzys i chciał z nami sypiać ale wtedy ustaliliśmy z nim, że ma swój pokoik i kładzie się spać u siebie. Jeśli jednak obudzi się w nocy może do nas przyjść. Na szczęście bardzo rzadko z tego korzysta. :)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Porady i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>